Biz Kimiz? Nasıl çalışırız?

İnternet dünyasında yer almak, kendini göstermek, ürün satmak, ticaret yapmak ve kısacası var olmak için seo uzmanı ihtiyacı günden güne artmaktadır. Seouzmaniyiz.com sizlere arama motorlarında üst sıralara yükselmek ve milyonlarca kişiye ulaşmanız için 10 yılı aşkın süredir güçlü kadrosu, teknolojiyi çok yakından takip eden uzmanları ve seo da her noktaya hakim ekipleri ile kaliteli güvenilir hizmet vermektedir. Medya Web Tasarım bünyesinde hizmet vermekte olan sitemizde Seo’ya dair bir çok paylaşımı sizlerden gizlemeden yapmakta olan ekiplerimizin paylaşımları bulabilir faydalanabilirsiniz.

Bir çok bireysel ve kurumsal firmaya şirkete hizmet olan seo uzmanlarımız sizlere de bu alanda destek olmak için geceli gündüzlü çalışmaktadır. Her sektöründe belirli zorluk derecesi bulunan seo çalışmalarında kendine özel teknikleri ve yine farklı yöntemleri web sitelerinizi ile kısa sürede istediğiniz hedefe ulaştırmaktayız.

Neler Yapıyoruz?

Şirketler için kurumsal seo çözümlerini profesyonel düzeyde sunan firmamız analiz yöntemleri, rakip firma takipleri, raporlama, sosyal platformlar dahil bütün bir seoz uzmanlığını Kurumsal çalımalarında sizlere sunmaktadır.
E-ticaret siteleriniz için talebinize göre kelime bazlı veya kapsamlı (kelime analizi ve bulma, rakip site takip, ürün takip ) Seo uzmanı hizmeti vermektedir.
Web siteniz var hitiniz mi çok az. Seo uzmanı ekiplerimiz en çok hit alabileceğiniz kelimeleri sizin için analiz ve o doğrultuda kısa bir çalışma ile istediğiniz hit sayısına ulaşacak çalışmaları yürütüyor!
Sadece bulunduğu bölgelerde arama motorlarında görünmek isteyen ve semtinde zirveyi hedefleyenler için en doğru çalışma yöntemi olan bölgesel seo çalışmasını seçin hem zamandan kazanın hemde daha az ödeyin!

Talep İstatistlikleri

BÖLGESEL SEO ÇALIŞMASI 90
KURUMSAL SEO ÇALIŞMASI 95
HİT BAZLI SEO ÇALIŞMASI 85
E-TİCARET SEO ÇALIŞMASI 75

Seo Uzmanı Olarak Bizi Tercih Eden Bazı Firmalar