Bizi Tanıyın

Biz Kimiz

Nasıl Çalışırız


İnternet dünyasında yer almak, kendini göstermek, ürün satmak, ticaret yapmak ve kısacası var olmak için seo uzmanı ihtiyacı günden güne artmaktadır. Seouzmaniyiz.com sizlere arama motorlarında üst sıralara yükselmek ve milyonlarca kişiye ulaşmanız için 10 yılı aşkın süredir güçlü kadrosu, teknolojiyi çok yakından takip eden uzmanları ve seo da her noktaya hakim ekipleri ile kaliteli güvenilir hizmet vermektedir.

Medya Web Tasarım bünyesinde hizmet vermekte olan sitemizde Seo’ya dair bir çok paylaşımı sizlerden gizlemeden yapmakta olan ekiplerimizin paylaşımları bulabilir faydalanabilirsiniz.


Neler Yapıyoruz?

Şirketler için kurumsal seo çözümlerini profesyonel düzeyde sunan firmamız analiz yöntemleri, rakip firma takipleri, raporlama, sosyal platformlar dahil bütün bir seo uzmanlığını Kurumsal çalımalarında sizlere sunmaktadır.
E-ticaret siteleriniz için talebinize göre kelime bazlı veya kapsamlı (kelime analizi ve bulma, rakip site takip, ürün takip ) Seo uzmanı hizmeti vermektedir.
Web siteniz var hitiniz mi çok az. Seo uzmanı ekiplerimiz en çok hit alabileceğiniz kelimeleri sizin için analiz ve o doğrultuda kısa bir çalışma ile istediğiniz hit sayısına ulaşacak çalışmaları yürütüyor!
Sadece bulunduğu bölgelerde arama motorlarında görünmek isteyen ve semtinde zirveyi hedefleyenler için en doğru çalışma yöntemi olan bölgesel seo çalışmasını seçin hem zamandan kazanın hemde daha az ödeyin!