1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi Oy Verdi, Puan : 5,00 out of 5)

Google AdWords Sahte Tıklama

google adwords sahte tıklama

Google adwords sahte tıklama ve çözüm yazımızda neredeyse hemen hemen her sektörde yaşanan sıkıntıdan bahsedeceğiz. Artık rekabet ufak büyük demeden her alanda yaşanmaktadır. Ancak bu rekabet son yıllarda etik olmayan sahte işler, uygulamalar ve yöntemlerle üst seviyeye çıkmıştır. Google Adwords reklam kullanımı ülkemizde oldukça ciddi büyüklüktedir. Bir çok işletme genel cirosunu bu reklamlarla elde etmektedir. Ancak sahte tıklama yapan bot ve yazılımlar ile yapılan etik olmayan reklam tıklamaları ile bir çok kişi mağdur olmakta ve günü büyük zararlarla kapatmaktadır. Peki google adwords sahte tıklama engeleme yönetimi var mıdır? Nasıl bu sorunla baş edebilirsiniz? bütçenizi doğru şekilde kullanabilmeniz mümkün müdür? Gelin biraz daha detaylandıralım.

Ads Sahte Tıklama Engelleme

Google reklam yönetimi kesinlikle uzmanlık ister. Sahte tıklamaları engellemek ve maksimum performans almak elbette mümkündür. Ancak bunun için tamamen bu alanda uzmanlarla çalışmanız gerekecektir. Bir çok kişi web sitesi google reklamlarında sahte tıklama aldığında yapabildiği çözüm, siteye giren kişilerin ip adreslerini bulup ads panel üzerinden bu ip adreslerini engellemektir. Bu kesin çözüm sağlamakta mıdır? maalesef hayır. Google panel üzerinden bizlere aşağıdaki tablodaki gibi engelleme olanağı sunar.

  • 123.4.5.67
  • 123.4.5.*
  • 123.4.0.0/16
  • 2620:0:1003:1011:fa1e:dfff:fee6:2711
  • 2620:0:1003:1011:fa1e:dfff:0:0/96

Tabloda görüleceği üzere 123.4.5.67 nolu direk bulduğunuz ip adresini ekleyip engelleme olanağı verir. Hatta ip adresinin sonuna * işareti eklediğinide o ip klasında bulunan tüm sıralı ipleri engellemiş olursunuz. Ancak son senelerde ortaya çıkan sahte tıklama botları aynı anda seri şekilde onlarca kez ip adresi değiştirebilmektedir. Buda sizin yapacağınız engelleme yönteminin yetmeceği durumu ortaya çıkaracaktır. Google adwords sahte tıklama sorunundan kurtulmak için çok daha etkili ve kesin yöntemlerle çözümler sunuyoruz.

google sahte tıklama

Ads Sahte Tıklama Çözümü

Google adwords sahte tıklama çözümü için bir çok kişi, tıklamayı yapan kişiyi bulmak ister. Ancak şuanki teknoloji ve ülkemizdeki statik ip sorunu nedeni ile pek mümkün değildir. Değişken ip adresleri kişinin adresini bizlere vermez. Ancak google ads reklam uzmanlarımız sahte tıklama yapan kişilerin kullandığı tüm ip adresleri ve programı kurdukları cihazları tespit edebilmekte ve engelleme yapabilmektedir. Rekabetin yüksek olduğu ve günlük ciddi bütçelerin oluştuğu sektörlerde çözüm bulmadan reklam yönetimi yapmanız mümkün değildir. Ekibimiz sizlerin panelinizi en doğru şekilde anlık olarak yönetmekte ve sahte tıklamalara kesin çözümler üretmektedir. Kaybımız çoğu ay neredeyse sıfır düzeyinde olup istisna durumlarda oldukça düşük durumdadır.

Kullandığımız özel yazılımlar, sürekli yapılan analizler, anlık takip sistemimiz sayesinde google adwords sahte tıklama sorununa çözümler sağlıyoruz. Sizde reklamınız için çözüm arıyor ve daha verimli bir ads reklam yönetimi istiyorsanız bizlerle irtibata geçiniz.

Author:
Seo Uzmanıyız sizlere en zor alanlarda da kısa sürede yükselmenize olanacak sağlayacak profesyonel destek vermektedir. Seo uzmanı arayan site sahipleri, ziyaretçi trafiği üst sıraya çıkarmak isteyenler, sitesinden daha fazla gelir ve müşteri hedefinde olanlar için Seo Uzmanı hizmetimiz tüm ülke genelinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanımıza Sorun