1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Puan : 5,00 out of 5)

Google Arama Motoru Optimizasyonu

google arama motoru optimizasyonu

Google arama motoru optimizasyonu hedefi olan web siteleri için kesinlikle önemlidir. Bir çok kişi amacı olan kelimelerde belki ilk 10 sayfada dahi görünmeyebilir. Bunun nedeni gerekli optimizasyonun hen site hemde site dışında yapılmamış olmasıdır. Optimizasyondan anlaşılması gereken google arama motorunun web sitelerini dizinlerinde sıralarken belli kriterleri göz etmesi ve buna bağlı bir sıralama oluşturmasıdır. Her ne kadar bunun bir kitabı yada yasası olmasa da arama motorunun listemele kriterleri seo uzmanları tarafından bilinmektedir.

Seo Optimizasyonu Nedir?

Seo hizmetimiz içinde kesinlikle her ayrıntı bulunmaktadır. Google arama motoru optimizasyonu için gerekli olan bütün çalışmalar bir bütün halinde web siteniz için yapılmaktadır. Öncelikle site meta tag ayarları, site açıklama, balık ve h etiketleri kullanımı en doğru şekilde yapılmaktadır. Web sitenin sektörünü ilgilendiren içerik kalitesi, kategori şeması ve etiket kullanımları en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Kodlama yapısı ve yazılımsal sorunlar tamamen eksiksiz şekilde kontrolü sağlanmaktadır. Sitemap ayarları, htaccess doyası, siterobot dosyaları en uygun kullanıma hale getirilmektedir. Site pagespeed (site hızı) değerleri de kesinlikle unutmadan kontrol edilmekte ve gerekli eksikler bulunursa giderilmektedir.

Seo Hizmeti ve Optimizasyon

Google arama motoru optimizasyonu seo hizmetlerimizin en önemli yerini kapsar. Ülkemizde her ne kadar yandex ve bing gibi arama motorları da kullanılır olsa da Google arama motoru kadar kullanımı kesinlikle yok hatta %5 civarında bir kullanımı teşkil ettiklerini söyleyebiliriz. Bir çok müşterimiz için google harici arama motoru genelde talep görmemektedir. Bu nedenle seo hizmeti kapsamında diğer arama motorlarında vakit ve efor harcamaktansa diğer Google arama motoru için gerekli çalışmalarımızı tertiplemekteyiz.

Google Arama Motoru Optimizasyon Fiyatları

Eğer siteniz kurumsal bir web sitesi ve online alışveriş olanağı sunan bir eticaret sitesi ise sitemizdeki seo fiyatları bölümünü inceleyebilirsiniz. Güncel fiyat tariflerimiz bu bölümde paylaşılmıştır. Eğer standart bir web sitesi değil farklı bir kategoride bulunan web siteniz varsa Google arama motoru optimizasyonu için bizlerden fiyat alabilirsiniz. hemen şimdi canlık destek bölümünden seo uzmanı çalışanlarımıza yazabilir yada çağrı merkezinden bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerindeki firma ve şirketlerin seo çalışmalarını yüzmekteyiz. Her ilden bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Author:
Seo Uzmanıyız sizlere en zor alanlarda da kısa sürede yükselmenize olanacak sağlayacak profesyonel destek vermektedir. Seo uzmanı arayan site sahipleri, ziyaretçi trafiği üst sıraya çıkarmak isteyenler, sitesinden daha fazla gelir ve müşteri hedefinde olanlar için Seo Uzmanı hizmetimiz tüm ülke genelinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanımıza Sorun