seo hizmeti fiyatları

Seo Hizmeti Fiyatları

Etkili SEO hizmeti alabilmek için fiyat aralığı da önem taşıyor. Seo hizmetlerinden yararlanmak isteyen şirketler öncelikle seo hizmet fiyatları araştırması yapmalıdır. Seo hizmeti veren kuruluşlar şirketler ile iş ortaklıkları sağlamak için seo hizmet paketi oluştururlar. Seo hizmet paketleri her şirkete uygun bütçede ve seçenekte olabilmektedir. Seo hizmetlerinde çalışma yapılacak web sitesinin yada projenin hedef kelimelerinin rekabet gücü fiyatları direkt olarak etkilemektedir. Bu sebeple fiyatlardan bağımsız sitenizin hedef kelimeleri üzerinden seo görüşmeleri yapılması daha doğru bir yol olacaktır.
2021 seo hizmeti fiyatları

2021 Seo Hizmeti Fiyatları

Güncel 2021 yılı seo hizmeti fiyatları listelenmiş olsada mutlaka sektörünüz ve ilgili anahtar kelimeleriniz için seo uzmanı ile görüşünüz

Genel Seo Fiyatları
Her sektördeki web site seo hizmetleri içindir.
1500₺
Her Ay
Yüksek Rekabet Seo
Aranma hacmi yüksek kelime ve rekabetli sektörler içindir.
2000₺
Her Ay
E-Ticaret Seo
Online alışveriş ve e ticaret siteleri içindir
2500₺
Her Ay

Seo Hizmetleri Nelerden Oluşur?

Arama motoru optimizasyonu iyileştirme çalışmaları birçok adımdan oluşur. Seo şirketleri her analiz için detaylıca site incelemesi yaparlar ve verileri değerlendirerek site içi planlama oluştururlar. Site içi analiz aşamasını yaptıktan sonra hedef kitleye yönelik en uygun anahtar kelimeler üzerinden içerik ve anahtar kelime çalışmaları yapılır.

Site içi ve site dışı optimizasyon çalışmaları da tüm bu sürecin içinde önemli bir yere sahiptir. Site içinde yapılan analizler ve uygulamalar site dışı yapılan backlink uygulamalarıyla pekiştirilir ve başka sitelerden kolaylıkla internet kullanıcısı trafiği çekilir. Web sitesinin arama motorunda en yüksek sıralarda yer alması için yapılan tüm çalışmalara ek olarak site trafiği yükseltilmiş olur bu sayede satışların artması sağlanır.

 • Site içi seo ayarları
 • Sınırsız Anahtar kelime
 • Site içi içerik yazma
 • Anahtar kelime analizi
 • Web Site Hataları Düzeltilir
 • Rakip site analizi
 • Site içi Link inşaası
 • Backlink Çalışmaları
 • Tanıtım Yazıları
 • Raporlama
 • Eklenti Desteği
 • Tasarımsal Destek
 • Paravan Backlink inşaası
 • Web Site Hızlandırma
 • Virüs ve Kötü Link Analizi
 • Spam Kontrol ve Analiz

Seo Hizmeti Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dijital pazarlama / e-ticaretin yükselmesi için büyük önem taşıyan seo uygulamaları şirketlerin tek başına üstlenemeyeceği uygulamalar bütününü ele alır. Seo bilgisine herkes sahip olabilir ancak seo analizlerinin güncel olarak yapılması, aylık site raporlarının çıkarılması, aylık anahtar kelime / içerik seçimi, backlink uygulamaları gibi durumlar büyük mesai gerektiren çalışmalardır. Bu nedenle seo çalışmalarının profesyonel ekiplerce, profesyonel bir planlama ile hazırlanması gerekir.

Seo hizmetleri büyükten küçüğe her türlü işletmeler, markalar, firmalar için hizmet verebilmektedir. İşletmeler için uygun olan tarife belirlendikten sonra iş ortaklığı sağlanır ve aylık olarak seo hizmeti gerçekleştirilir. Seo hizmet fiyatları seo hizmeti veren şirketlere göre ve seo paket seçeneklerine göre değişme gösterebilmektedir.

seo çalışması yaan firmalar

Seo Çalışması Yapan Firmalar

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Referanslı bir çok seo çalışmamız bulunmaktadır. Seo çalışması yapan firmalar arasında sizlere anahtar kelimelerde yaptığı çalışmaları listeleyebilen ender firmalardan biriyiz. Ne değerinin çok çok üstünde seo ücretleri talep ediyoruz nede yapılamayacak seviyede düşük ücretler istiyoruz. Seo yapılmak istenen hedef kelimenin zorluk derecesine en ekonomik seo hizmetlerini en yüksek kalitede sağlıyoruz. Lütfen doğru seo uzmanı arayışınızı tamamlamadan önce sitemizdeki içeriklerimizi detaylıca inceleyiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1621190594728{margin-bottom: 20px !important;}”][tek_calltoaction cta_icon_type=”no_icon” cta_title=”Web Site Çalışması Yapan Firmalar” cta_subtitle=”Oldukça fazla sayıda seo firması bulunsa da netice alacak, profesyonel düzeyde hizmet verecek firma sayısı oldukça azdır. ” cta_text_color=”#ffffff” cta_box_color=”#dd3333″ cta_button_link=”url:https%3A%2F%2Fseouzmaniyiz.com%2Filetisim%2F|||” cta_button_text=”Bizi Arayın”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Seo çalışması yapan firmalar arayışında iseniz bir çok değerlendirmeyi bir arada yapmanız gerekecektir. Öncelikle alacağınız seo hizmeti kapsamını son derece iyi öğrenmelisiniz. Sadece sitenize dışardan mı çalışma yapılacak yoksa hem iç hemde dış seo çalışmaları ve diğer tüm yazılımsal hatalarıda kapsayacak mı? Bu detayları öğrenmeden seo çalışmasına başlatmamalı ve sonradan ek masraflar ödemekten kurtulmalısınız. Her sektörde karşılaşılan olumsuzluklar dijital hizmetlerde de yaşamaktadır. Mağduriyet yaşamamak için vaktinizi ayırıp detaylı bir seo firması arayışına girmelisiniz.

Seo Yapan Firmalar

Seo firmaları sayısı ülkemizde aslında yeteri sayıda bulunmaktadır. Ancak talebin hızlı artışı nedeni ile yeni açılan bir çok firmada bulunmaktadır. Sektörün çoğunun da freelance çalışan kişiler oluşturmaktadır. Bir çok web sitesi sahibi bireysel çalışan kişlerden hizmet aldığı gibi çoğunluk daha kurumsal olan firma düzeyinde hizmet sunan firmalara yönelmektedir. İstanbul seo çalışması yapan firmalar sayısında diğer illerimizden oldukça farklıdır. Hemen hemen her istanbul ilçesinde bir seo firması yada birden çok seo uzmanı bulmak kolaydır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1621190594728{margin-bottom: 20px !important;}”][tek_calltoaction cta_icon_type=”no_icon” cta_title=”Profesyonel Seo Firması” cta_subtitle=”Web siteniz atıl halde kalmasın. Uzmanından hızlı ve etkili çözümleri alın” cta_text_color=”#ffffff” cta_box_color=”#469621″ cta_button_link=”url:https%3A%2F%2Fseouzmaniyiz.com%2Filetisim%2F|||” cta_button_text=”İletişim”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Seo Danışmanlığı Firmaları

Seo uzmanlığı, seo danışmanlığı ve seo hizmeti aslında aynı anlama gelen ve aynı hizmeti veren kategorik isimlerdir. Seo firmaları hizmetlerini bu isimlerin çatısı altında sunmaktadır. Seo danışmanlığı zamanla yerini seo uzmanlığına bırakmıştır ve son zamanlarda seo hizmeti sektörde daha öne çıkmıştır. İstanbul seo uzmanı, ankara seo ve izmir seo uzmanı ülkemizde en çok aranan kelime gruplarıdır. Firmalara ulaşmak için internet üzerinden seo anahtar kelimeleri arama yapmanız yeterli olacaktır. Seo çalışmasına başlamak için biz dahil tüm seo firmaları ile birebir yüz yüze görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca seo firmasının bulunduğunuz konuma uzak veya yakında olmasıda çalışma kalitesine bir etki etmemektedir.

Seo Çalışması Firması

Seouzmaniyiz.com her ne kadar İstanbul merkezli bir seo firması olsa da Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Firmamız ile çalışan şirket ve site sahibi sayısı ülke geneline yayılmış durumdadır. Bizlerle çalışan İstanbul, İzmir, Ankara, Muğla, Sivas, Konya, Adana, Kayseri, Denizli, Bolu, Kocaeli, Sakarya gibi illerde bulunan firmalar bulunmaktadır. Sizlerde seo çalışması yapan firmalar arayışındaysanız mutlaka firma uzmanlarımızla görüşüp teklif alınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

bursa seo uzmanı

Bursa Seo Uzmanı

Bursa ilinde tüm sektörler için etkili, hızlı, kalıcı ve uygun fiyatlı seo çözümleri sunuyoruz. Bursa seo uzmanı arayışınız varsa bizlere ulaşarak sektörünüz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız rekabet gücü düşük veya yüksek olması farketmeksizin seo çalışması yapmaktayız. Sitenizin mevcut durumu tarafımızdan ücretsiz analiz edilir ve en doğru çalışma yöntemi tespit edilir. İstediğiniz kelimelerde hızlı ve kalıcı arama motoru optimizasyonu için mutlaka anlaşma öncesinde detaylı analiz isteyiniz.

Hangi Sektörlerde Seo Çalışması Yapıyoruz

Aşağıda belirtmiş olduğunuz sektörlerle birlikte listeleyemediğimiz daha bir çok alanda çalışma yapmaktayız. Seouzmaniyiz.com web sitemiz içerisinde neler yaptık bölümünden bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 • Otomotiv sektörü seo çalışması
 • Ambalaj sektörü seo çalışmaları
 • Yapı ve İnşaat sektörü için seo hizmeti
 • Teknik Servis hizmetleri için seo çalışması
 • E-Ticaret firmaları için kurumsal seo çalışması
 • Gıda sektöründeki tüm firmalar için seo hizmeti
 • İkinci el ürünlerde hizmet verenler için özel seo çalışması
 • Tekstil ve Giyim sektörü için kurumsal seo danışmanlığı

bursa seo çalışması yapan firmalarBursa Seo Çalışması Yapan Firmalar

2021 yılı yaşadığınız günümüz dünyasında artan seo hizmeti talepleri doğrultusunda çok sayıda seo çalışması yapan firmalar bulunmaktadır. Bursa seo uzmanı için size yakında bir firma bulabileceğiniz gibi bölgenizde olmayan ancak profesyonel hizmet veren bir çok firma bulabilirsiniz. Seo çalışmalarında sizin semtinizde yakın bir ajans yada firma olmasının bir avantajı bulunmamaktadır. Seo işlerinde İstanbul sektörün kalbi olup daha verimli bir çalışma yapabileceğiniz firma bulma şansınız da artmaktadır.

Hedef Kelimelerinde Sıra Yükselin

Bizlere ulaşan taleplerinizde ilk önce siteniz için en fazla öneme sahip olan kelimeleriniz tespit edilir. Site için yoğunluğunuz bu kelimelerde oluşturulup ilerlemede bu kelimeler üzerinden yapılır. Site dışında yapılacak olan seo çalışmalarıda yine bu kelimeler üzerine inşa edilmektedir. Bir çok site sahibi elbette ki yüzlerce kelimde web sitesinin ön sıralara gelmesini istemektedir. Ancak doğru bir çalışma için sitenizin doğru bir yönde ilerlemesi için demirbaş diyeceğimiz anahtar kelimeler üzerine çalışma inşa edilmelidir.

Bursa WordPress Seo UzmanıBursa WordPress Seo Uzmanı

Seo’da ilerlemek için bir çok bileşenin aynı anda doğru olması gerekmektedir. Sitenin mevcut kodlaması ve yapısı seo için belirleyici etkenlerden biridir. Web tasarım sırasında eksik bırakılan, yanlış yapılan ve hatalı olan bir çok detay olabilir. WordPress son yıllarda ülkemizde kullanıcı sayısı artan açık kaynak yazılım olarak web tasarımıdan en çok kullanılan kodlamadır. Mevcut hataların giderilmesi diğer alternatif yazılımlara göre daha kolaydır. Seo uzmanı olarak wordpress sitelerde çok daha kısa sürede etki aldığımızı belirtmek isteriz. Siteniz wordpress ise hemen şimdi uzmanımızdan ücretsiz bir analiz isteyebilirsiniz.

Bursa seo uzmanı için nitelikli ve kaliteli bir seo ajansı arıyorsanız bizlere hemen şimdi ulaşabilir en iyi çözümleri ekibimizde bulabilirsiniz. İletişim kanallarımızdan 7/24 her saat bizlerle irtibat kurabilirsiniz. İster hemen şimdi bizi arayın isterseniz WhatsApp üzerinden canlı destek alabilirsiniz.

google arama motoru optimizasyonu

Google Arama Motoru Optimizasyonu

Google arama motoru optimizasyonu hedefi olan web siteleri için kesinlikle önemlidir. Bir çok kişi amacı olan kelimelerde belki ilk 10 sayfada dahi görünmeyebilir. Bunun nedeni gerekli optimizasyonun hen site hemde site dışında yapılmamış olmasıdır. Optimizasyondan anlaşılması gereken google arama motorunun web sitelerini dizinlerinde sıralarken belli kriterleri göz etmesi ve buna bağlı bir sıralama oluşturmasıdır. Her ne kadar bunun bir kitabı yada yasası olmasa da arama motorunun listemele kriterleri seo uzmanları tarafından bilinmektedir.

Seo Optimizasyonu Nedir?

Seo hizmetimiz içinde kesinlikle her ayrıntı bulunmaktadır. Google arama motoru optimizasyonu için gerekli olan bütün çalışmalar bir bütün halinde web siteniz için yapılmaktadır. Öncelikle site meta tag ayarları, site açıklama, balık ve h etiketleri kullanımı en doğru şekilde yapılmaktadır. Web sitenin sektörünü ilgilendiren içerik kalitesi, kategori şeması ve etiket kullanımları en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Kodlama yapısı ve yazılımsal sorunlar tamamen eksiksiz şekilde kontrolü sağlanmaktadır. Sitemap ayarları, htaccess doyası, siterobot dosyaları en uygun kullanıma hale getirilmektedir. Site pagespeed (site hızı) değerleri de kesinlikle unutmadan kontrol edilmekte ve gerekli eksikler bulunursa giderilmektedir.

Seo Hizmeti ve Optimizasyon

Google arama motoru optimizasyonu seo hizmetlerimizin en önemli yerini kapsar. Ülkemizde her ne kadar yandex ve bing gibi arama motorları da kullanılır olsa da Google arama motoru kadar kullanımı kesinlikle yok hatta %5 civarında bir kullanımı teşkil ettiklerini söyleyebiliriz. Bir çok müşterimiz için google harici arama motoru genelde talep görmemektedir. Bu nedenle seo hizmeti kapsamında diğer arama motorlarında vakit ve efor harcamaktansa diğer Google arama motoru için gerekli çalışmalarımızı tertiplemekteyiz.

Google Arama Motoru Optimizasyon Fiyatları

Eğer siteniz kurumsal bir web sitesi ve online alışveriş olanağı sunan bir eticaret sitesi ise sitemizdeki seo fiyatları bölümünü inceleyebilirsiniz. Güncel fiyat tariflerimiz bu bölümde paylaşılmıştır. Eğer standart bir web sitesi değil farklı bir kategoride bulunan web siteniz varsa Google arama motoru optimizasyonu için bizlerden fiyat alabilirsiniz. hemen şimdi canlık destek bölümünden seo uzmanı çalışanlarımıza yazabilir yada çağrı merkezinden bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerindeki firma ve şirketlerin seo çalışmalarını yüzmekteyiz. Her ilden bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

seo danışmanlık hizmeti

Seo Danışmanlık Hizmeti

Seo danışmanlık hizmeti için sektör farkı göz etmeksizin her alanda profesyonel hizmetler sunuyoruz. Zorluk derecesi her ne olusa olsun seouzmaniyiz.com olarak sizlere uzun ömürlü ve etkili seo hizmeti sağlıyoruz. Hizmet alımı öncesinde sitenizin tüm gereksinimleri ve hatalarını tespit ediyoruz. Ciddi ve planlı bir seo takvimi oluşturuyoruz. Site içi çalışmaları ve site dışı optimizasyonu eksiksiz olarak yapıyoruz.

Google arama motoru optimizasyonu sürekli değişken bir yapıya sahip olup sürekli takibi gereken bir sistemdir. Firma seo uzmanlarımız konularında tam donanımlı ve alanına hakim kişilerdir. Kısa sürede en iyi verimi alacağınız seo çalışması için mutlaka seo ajansı firmamıza ulaşınız.

Seo Hizmeti Prensiplerimiz

 • Her seo çalıması öncesinde sitenin baştan sona bütün analizi eksiksiz yapılır,
 • Sektör hakkında ciddi bilgi sahibi olunur,
 • Sizinle aynı alanda hizmet veren tüm rakipleriniz analiz edilir,
 • Web site kodlama ve yazılım hataları giderilir,
 • Sitenin geçmiş içerikleri seo kurallarına uygun şekilde tekrar yapılandırılır,
 • İyi ve Kötü bağlantı (backlink) tespit edilir ve kötü bağlantılar engellenir,
 • Çalışmanın her adımı kaydedilir ve site sahibine sürekli raporlanır.

Türkiye Seo Danışmanlığı Hizmetleri

Seouzmaniyiz.com olarak İstanbul merkezli bir seo firması olsak da Türkiye genelinde seo danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hali hazırda ülkemizde farklı illerden bir çok müşterimiz bulunmaktadır. Dilerseniz seo uzmanı ekiplerimize ulaşıp farklı illerdeki referanslarımızı talep edebilirsiniz. Sitemiz içerisinde seo referansları kısıtlı sayıda yer vermekteyiz. Bir çok müşterimizin kurumsal yapısını korumak adı ile referanslar bölümümde yer verilmemektedir. Bizlere ulaşmanız halinde detaylı bir liste elde edebilirsiniz.

Seo Hizmeti Fiyatları

Seo danışmanlık hizmeti fiyatları sektöre göre sizlerden gelecek talebe göre değişkenlik göstermektedir. Ancak standart seo fiyatları sitemizde üst menüde ilgili bölümde yayımlanmıştır. 3 farklı seo paketleri hizmetlerimiz içinde bulunmaktadır. Her ne kadar seo fiyatları geliri olmayan siteler için maliyeti yüksek gibi görünse de oldukça zor ve zahmetli olan bu çalışma için minimum fiyatları sizlere sunmuş bulunmaktayız. Seo danışmanlık hizmeti için oldukça geniş ve kapsamlı bir çalışma yapıyoruz. Sıradan gelişi güzel ve sadece dış seo çalıması asla yapmıyoruz.

 

Site içi Seo Optimizasyon Rehberi

Site içi seo optimizasyon rehberi hiyerarşik tablosu mutlaka işinize yarayacaktır. Bireysel olarak kendi sitenize seo yapmayı planlıyorsanız öncelikle site içi seo optimizasyon ile başlamalısınız. Yapılan yanlışlardan biri site içi optimizasyonunu sona bırakmaktır. Sürekli değişken bir şekilde güncelleme yerine seo’ya başlarken yapacağınız site içi optimizasyon ile daha büyük katkı alırsınız. Seo uzmanı olarak bizlerde tüm çalışmalarımız öncesinde kesinlikle site içi seo optimizasyonu ile başlangıç yaparız.

Hiyerarşik Site içi Seo Optimizasyon Tablosu

Web site tasarım kodlaması html, php veya asp olmasına bakılmaksızın tümünde yapılması gerekir. Çok ca kullanılan wordpress siteler içinde optimizasyon kesinlikle yapılması gerekir. Sitemizde ayrıca wordpress siteleri için ayrı bir sayfada detaylı şekilde konudan bahsedeceğiz

 • Yazılar, Sayfalar, ürünler ve Ana sayfa dahil tüm URL’ler seo’ya uygun olmalıdır.
 • Sayfa başlıkları, yazı başlıkları H tag kullanımını doğru olmalıdır.
 • İçerikler seo kurallarına uygun eklenmelidir.
 • İçerikler içinde anahtar kelimeler kullanılması
 • İçerik anahtar kelime oranlarının ayarlanması
 • İç linkleme yapılması
 • Etiket ve kategori yapılandırılması
 • Site hız ayarlarının yapılandırılması
 • Görsel içerik kullanımının yapılandırılması
 • Site haritası oluşturulması
 • Meta tag ayarlarının kontrolü

[vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Bölgesel Seo Çalışması” color=”danger” size=”lg” link=”url:https%3A%2F%2Fseouzmaniyiz.com%2Fbolgesel-seo-calismasi-nedir%2F|||”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”Seo uyumlu web tasarım” color=”success” size=”lg” link=”url:https%3A%2F%2Fseouzmaniyiz.com%2Fseo-uyumlu-web-tasarim%2F|||”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_btn title=”E ticaret seo çalışması” color=”primary” size=”lg” link=”url:https%3A%2F%2Fseouzmaniyiz.com%2Fe-ticaret-seo-calismasi%2F|||”][/vc_column][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Site içi optimizasyonu Kendiniz Yapabilir misiniz?

Seo çalışmalarının tamamını dilerseniz kendiniz de elbette ki yapabilirsiniz. Ancak doğru ve kaliteli bir seo ilerleyişi için her detay hakkında bilgi sahibi olmalı ve doğru hamleler yapmalısınız. Bunun içinde tecrübenizin olmadığı konularda çok faz araştırma yapmalısınız. İnternet üzerinden bir çok kaynak bulunmaktadır. Her kaynak güncel olmasa da iyi bir analiz ile doğrusunu bulabilirsiniz. Genel itibari ile seo çalışması için ciddi bir vakit ve zaman gereklidir.

site içi optimizasyon rehberiSite içi seo optimizasyon rehberi içindeki maddeleri yine tek tek arama motorlarında aratabilir ve bir çok içerik bulabilirsiniz. Ayrıca yotube üzerinden bir çok seo çalıması yapan site sahiplerinin videolarında ulaşabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Site içi seo optimizasyonu hizmetini eğer vaktiniz ve zamanınız yoksa seouzmaniyiz.com ekiplerinden alabilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır

Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır

Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır ve nereden başlanır sorularına yazımızda kısaca değineceğiz. Seo çalışmasını kendi yöntem ve becerileri ile yönetenlere bazı ipuçları ve teknikler hakkında da bilgi vermiş olacağız. Öncelikle sitemizin başlangıç ayarlarını kontrol edip seo çalışmasına başlamadan önce url yapısı kontrol ediyor ve temiz bir url yapısı olmasına dikkat ediyoruz. Url yapıları hakkında sitemizde yada internette bir çok paylaşılmış makale bulmanız mümkündür. Şayet url yapınız seo’ya uygunsa site başlıklarınızı doğru yapılandırmaya geçebilirsiniz.  Önerimiz site başlığınızda anahtar kelime geçirmeniz yönünde olacaktır.

Anahtar Kelimelerin Seçimi

Seo optimizasyonu için anahtar kelime son derece önemlidir. Bir çok kişi anahtar kelimenin ne olduğu bilir ancak bilmeyenler için kısaca üstünden geçelim. Anahtar kelime sizin sitenin aramalarda ziyaretçiler tarafından arama motoruna yazılıp bulunmasını istediğiniz en değerli kelimelerdir. Sadece bir adet anahtar kelimeniz olabileceği gibi birden çok anahtar kelimenizde olabilir. Buna karar vermek için anahtar kelimenizin google arama motorunda ayda kaç defa arandığını bulmanız gerekir. Bunun içinde google ads panelinde anahtar kelime planlayıcısı kullanabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır çalışmasında anahtar kelimler tesis edilmeden başlanması boşa giden çalışmalar olacak yada sitenizde oldukça az katkı verecektir.

Site İçerik ve Makale Yazıları

Arama motoru optimizasyonu için sitenize yükleyeceğiniz, yazacağınız makaleler oldukça önem taşır. Google sitede bulunan yazıların, içeriklerin kalitesine büyük önem verdiğini bilmekteyiz. Daha önce başka bir site içinde yayınlanmış makaleleri kopyalayıp kesinlikle sitenize koymamamız gerekir. Hatta başka sitelerden alıntı yapmanız bile önerilmez. Tamamen kendi hizmet alanlarınızla ilgili özgün içerikler eklemeniz daha iyi bir etki almanızı sağlayacaktır. İçeriklerin özgün olması da elbette yeterli olmayıp seo uyumlu hazırlamaları ve yüklemelisiniz. Yine sitemizden seo uyumlu makale nasıl yazılır hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bir kaç detayla kısaca üstünden yine geçmek gerekirse kelime sayısı minimum 300 olmalı, makale içinde anahtar kelime en az 3-4 kere geçmeli ve iç link inşasıda kurulmalıdır.

Seo Backlink Çalışması

Arama motoru optimizasyonu nasıl yapılır yazımızdan son backlink çalışmalarından bahsedeceğiz. Site ayarlarınız tam, içeriklerinizide atmaya başladığınız ve sıra backlink çalışmalarına geldiyse ücretli yada ücretsiz bakclink listesi hazırlayıp anahtar kelimeler üzerinden çalışmaya başlayabilirsiniz. Siteniz eğer yeni ise içerik aldıkça backlink sayısını artımanız önerilmektedir. Yeni bir site ise yoğun bir backlink çalışması faydadan çok zarar verecektir.

 

 

seo satın al

Seo Satın Al

Sitenizden beklentilerinizdeki verimi alamıyor ve telefonlarınız çalmıyorsa sende hemen şimdi Seo Satın Al. Seo olmadan ve bir uzman denetimde planlı bir çalışma yürütmeden web sitenizin beklentilerinizi yakalaması yada üstüne çıkması çok zor olacaktır. Şayet üstüne birde rekabetçi bir sektörünüz varsa kesinlikle seo hizmeti satın almalı ve profesyonel bir seo uzmanı ile çalışmalısınız. Firmamız seouzmaniyiz.com Türkiye genelinde her sektöre kurumsal düzeyde seo hizmetleri sunmaktadır.

Seo Satın Al Paketleri Nelerdir?

Her seo firması aynı hizmetleri sizlere sunmaz. Kimi seo firması sadece site içi çalışmalar sağlarken kimileri sadece dış seo ve tanıtım yazısı ile sizlere seo hizmeti verir yada her iki yapsa da sitenin diğer sorunları ile ilgilenmeyebilir. Seo satın al paketlerimizden alan müşterilerimiz ise web sitenin optimizasyon kapsamında bütün hizmetlerini bizden satın almış olur. Bunlar sitenin kodlama hataları, site hız sorunları (pagespeed), site haritası ayarları (sitemap), geçmiş içerik hataları, site başlık hataları, eski yeni backlink analizleri ve rakip site analizleri çalışmalarıdır. Doğru bir google arama motoru ilerlemesi için bütün bu çalışmalar son derece önemli ve değerlidir.

Düşük, Orta, Yüksek Rekabet Seo Çalışması

Seo satın al hizmetlerimizde mevcut sitenizin bulunduğu sektöre göre paketleri değerlendirebilirsiniz. Genel seo çalışmamız düşük ve orta düzey rekabeti kapsamaktadır. Bu seo çalımasında anahtar kelime sınırlaması bulunmamaktadır. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bütün çalışmalar paketin içinde olduğu gibi sürekli raporlama, tanıtım yazıları alımıda bulunmaktadır. Bir çok seo uzmanı ve seo hizmeti veren freelance çalışan tanıtım yazıları için müşterilerinden artı fiyatlar isteyebilmektedir. Bizler ise anlaşılan seo fiyatları dışında ek bir masraf çıkarmadan sizlere hizmet sunmaktayız.

Google da Hızlı Yükselme

Seo hizmeti ile google arama motorunda hızlı yükselme elde etmeniz zor olmayacaktır. Düzenli ve devamlı bir çalışma ile siteniz istediğiniz tüm kelimelerde google ilk sayfa iyi bir sıralamayı elde edecektir. Seo satın al ve sitenizin kısa sürede üst sıralara gelmesini bekleyin. Firmamız baştan sona güvenilir ve en etkili seo teknikleri ile sizlere hizmet sunacak olup, insan eli değen organik çalışmalar ile netice elde edecektir.

wp seo

Wp Seo

Wp Seo (WordPress Seo) dünya genelinde en çok ilgi gören seo çalışması uygulamasıdır. Bir açık kaynak yazılım türü olan WordPress ülkemizde de hem kişisel bloglar hemde kurumsal web site tasarımlarında kullanılmaktadır. Hali ile Wp kullanımının yoğun olması bu yazlımda seo uzmanına yoğun talep olmasına neden olmaktadır. Wp’nin diğer yazılım türlerine göre çok daha fazla avantajı bulunması, yönetim panelinin kolay yönetebilir olması ve daha sistemli bir seo çalışmasına olanak sunması nedeni ile hem seo uzmanları hemde site sahipleri tarafından tercih edilmesini sağlar.

Wp Seo Hizmeti

Firmamız Wp Seo hizmeti için müşterilerine oldukça kapsamlı ve etkili bir seo çalıması sunar. WordPress yapısına oldukça fazla hakim olan firmamız baştan sona bütün yönleri ile sizlere hizmet sağlar. Seo çalışmaları öncesinde gerekli olan seo ayarları, yazılım ve kodlama hataları, gerekli wordpress eklentileri eksiksiz olarak kontrol edilip eksikler giderilebilir. Seo hizmeti firmamızda her tür yazılım için site sahiplerine sunulmaktadır. Ancak iş alımlarımızda sistemin wp olması halinde çok daha kısa süreli çalışma yaptığımızı belirtmek isteriz. Ayrıca seo çalışması öncesinde wordpress yazılımlı siteler için hemen bir kaç dakika da analiz yapıp seo skorunuda sizlere sunabiliyoruz.

Önceki senelerde wp eticaret ve online alışveriş siteleri için kullanımı zor olan bir yapıdaydı. En can sıkıcı tarafı ciddi bir yavaşlık ve durağanlık getirmesiydi. Son yıllarda ise bu sorun neredeyse %100 ortadan kalktı diyebiliriz ve eticaret siteleri içinde wp altyapısı ülkemizde ve dünyada ciddi sayılara ulaşmıştır. Seo uzmanı olarak wp eticaret siteleri için en doğru çözümleri sunuyoruz.

Seo Hizmeti Wp Fiyatları

WordPress seo uzmanı olarak fiyatlarımız her ne kadar yazılıma göre farklılık göstermese de wp yazılımlarında büyük bir ayrıcalığınız olacaktır. İçerik girişi diğer yazılımlara göre çok daha fazla yapılabilmekte, site içi seo optimizasyonu çok daha etkili sonu vermekte ve hızlı olmaktadır. Ayrıca kendini sistemin sürekli güncellemesi de sizlere ömürlük bir kullanım sunacağıda unutulmamalıdır.

Wp seo hizmeti için bizlere ulaşıp hemen detaylı bilgi alabilirsiniz. İster seo uzmanı ile canlı destek hattın görüşebilir yada telefon numaralarından uzmanlarıyla konuyu detaylıca görüşebilirsiniz.