Ekiplerimizce bir çok kurum, firma ve bireysel site yaptığımız tüm çalışmalarımız Uzman Seo programımız dahilinde yapılmaktadır. Eski tip yöntemler, gereksiz şişirmeler, olur olmadık çalışmalar ve çöplüğe dönüşecek seo işlemleri firmamız tarafından yapılmamaktadır. Ayrıca bizler seouzmaniyiz.com olarak otomatik ve seo robotları ile müşterilerimizin sitelerine müdahale etmeyiz, tüm yaptığımız uygulama ve işlemler insan eli değen çalışmalardan oluşmaktadır. Seo Uzmanlığı gün geçtikçe çok daha fazla aranır olmakta ve artan talep neticesinde sektörde hizmet verenlerin sayısıda oldukça artmaktadır. Bir çok Seo Uzmanı olmayan kişiler tarafından verilen vaadler genelde çok abartılı olmakla beraber istenen Seo Ücretleri de oldukça yüksektir.

Kurumsal Seo Uzmanı

Kurumsal Firmalara Özel Çözümler

Seo da her alanda hizmetimiz olduğu gibi firmalara özel Kurumsal Seo Çözümlerimizde bulunmaktadır. Kısa veya uzun vadeli seo programlarımız hakkında hemen bilgi alınız!
Kurumsal Seo Uzmanı

Uzman Seo da Kriterler Nelerdir?

Seo Uzmanı

Eğer bir siteye amatör uygulamalardan uzak ciddi düzeyde Uzman Seo yapılacaksa öncelikle iş öncesi çok ciddi bir araştırma, analiz ve yol haritası çıkarılmalıdır. Müşteri beklentileri önemli olduğu kadar Seo uzmanının görüşleri, hedefe yükselmek için belirleyeceği anahtar kelimelerde oldukça önemlidir. Kesinlikle Seo çalışmalarında otomasyon sistemler kullanılması önerilmemekte olup düzenli olarak gerçek kişilerce manuel işlemler yapılmalıdır. Tüm çalışmalar bir bütünlük içinde değerlendirmelidir. Bir çok yerde karşılacağınız gibi Backlink alımları eskiye göre düşsede hala popülerliği korumaktadır. Tanıtım yazıları, Forum tanıtımları, İmleme çalışmaları, Sosyal medya, hit kasma gibi bir çok yan çalışma seo çalışması boyunca kullanılan methodlardır. Ancak dediğimiz gibi her bir işlemin sağladığı değer göz önünde bulunarak hepsinde faydalanılabilir ancak sadece birine yoğunluk fayda getirmeyecektir. En öncelikli kriterimiz Sitesinin site içi kalitesinin yüksek olmasıdır. Buda Uzman Seo çalışmasında eşi benzeri olmayan değerli içerikleri sitemiz içerisinde bulundurarak gerçekleşecektir.

Uzman Seo Çalışmasını Kimlere Yapmaktasınız?

Aslında burada kategori olarak şu sektöre seo yapıyoruz bu sektörlere yapmıyoruz diye bir uygulama içinde değiliz. Ancak bazı sektörlerden oldukça fazla talep gelmekte olsa da bazı durumlarda Uzman Seo çalışması hizmet bedelleri o sektörlere fazla gelmektedir. Kadrolarımızla ticari alanda hizmet veren firmalar öncelikli olmakla beraber bir çok bireysel site sahibine de düzenli olarak destek vermekteyiz. Tek dahil olmadığımız siteler yasa dışı olan sitelerdir. Bunların dışında rekabet gücüne bakılmaksızın her sektöre Seo hizmeti vermekteyiz. Genelde bir çok kişinin ve firmanın planladığı bütçesine uygun olan fiyatlarımız bulunmakta olup rekabet düzeyine göre bir fiyat politikamız bulunmaktadır. www.seouzmaniyiz.com içerisinde canlı destek bölümünden yada irtibat numaralarından bizlere ulaşarak tüm detayları dilediğiniz zaman uzmanımızdan alabilirsiniz.

Uzman Seo Balıklı Yazımız Yıldız Pun Vererek Katkı yapınız!

 

KaydetKaydet