Ülkemizde bildiğiniz üzere milyonlarca web sitesi bulunmaktadır. Seo Ajansı ihtiyacı da buna paralel olarak artmaktadır. Düzenli ve programlı bir çalışma ile arama motorlarında üst sıralarda yer almak mümkün olsada bireysel olarak belirli bir düzende çalışmak ve soda devamlılık yaratmak zordur. Bazı firmalar kendi bünyelerinde mevcut siteleri için personel bulundursada bu her zaman ekonomik olmaz ve firmaya ciddi bir yük getirmektedir. Bu şekilde yüksek maliyetlerde kurtulmak için Seo Ajansı ile çalışabilir hemde daha programlı bir ilerleyiş sağlanı hemde verim almak çok daha kolaydır. Seo Uzmanı olarak mevcutta bir çok firmaya bu konuda destek vermekteyiz. Eğer projenizin daha kısa sürede verim elde etmesini istiyorsanız bizlere ulaşabilir ve hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Seo Ajansı Hizmet İçerikleri Nelerdir?

Seo Ajanslarının hizmet prensipleri firmadan firmaya göre değişse de standart olarak her ajansın vermesi gereken hizmetler bellidir. Bunlar bazılarını aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür.

  • Site Kodlama Hataları : Genelde her ne kadar web tasarımcısının görev alanına giren bir konu olsada bir çok projede Seo Ajansı tarafından müdahale edilmek zorunda kalınmaktadır. Doğru bir seo çalışması için varsa Site kod hataları giderilmelidir. WordPress tabanlı yazılımlar dahil tüm kodlamalarda destek verebilmelidir.
  • Başlangıç Seo Ayarları : Seo çalışmasına başlamadan ilk adım sitenin seo ayarlarını günümüz Google algoritmalarına en uygun şekilde ayarlamaktır. Doğru Title (Başlık), Description (Site Açıklaması), Keyword( Anahtar kelime) ayarları mutlaka yapılmalıdır.
  • Kelime Analizi : Seo da doğru kelimede çalışma yapmak için sitenin sektöründeki en popüler kelimeler araştırılıp doğru bir şekilde tercih edilmelidir. Her ne kadar Seo ajansından hizmet almayı düşünen site sahipleri Anahtar kelimelerini biliyor olsada bir çok kişi bu konuda bilgi sahibi değildir.
  • Site Haritası Oluşturma : Teknik detaylardan biride Site Haritasıdır. Bir çok kişi yanlış site haritası ayarları nedeni ile defalarca değişikliğe gitmekte ve sitesine kısmi de olsa zarar vermektedir. Seo Ajansı hizmetlerinde Seo çalışması başlangıcında Harita mutlaka yapılandırılmalıdır.
  • İçerik Yükleme : Site Seo proje özelliğine göre Seo Ajansı siteye yüklenecek içerik ve makaleleri kendi hazırlayabileceği gibi firma tarafından gönderilen içeriklerde de gerekli düzenlemeleri yaparak siteye yükleme yapmalıdır.

Seo Ajansı Çalışma Prensipleri

Seo Ajans

Seo Ajans

Her seo ajansının farklı tüde çalışma prensibi bulunabilir. Seouzmaniyiz.com olarak firmalara sunduğumuz çalışma programında tamamen insan eli değen ve doğal yollar ile yapılan çalışmalar bulunmaktadır. İllegal yöntemler ve firma kurumsal kimliğinize zarar verecek bir uygulama ve işlem prensiplerimizde bulunmamaktadır. Bünyemizde paket şeklinde harici çalışma bulunmayıp ay bazlı ve anlaşmaya göre uzun vadeli bir takvimde çalışma yapılabilmektedir. Bizim önerimiz yapılacak ilk ayki seo çalışmaları dahi sitenizin önümüzdeki aylardaki geleceğine ayna tutar ve sizlere Seo Ajansı ile devam edip etmeme kararını verdidir. Bu nedenle uzun vadeli anlaşmalar yerine birinci aydaki performansa göre devam edebilir veya seo çalışmasını durdurabilirsiniz. Ekiplerimiz hem Kurumsal Seo uzmanı hemde Bireysel olarak site sahiplerine destek verebilmektedir.

Size En Yakın Seo Ajansı Hangisi?

Seo Ajansı

Seo Ajansı

Firmalar her ne kadar Seo Ajansları ile çalışmaya karar verdiğinde kendine yakın bir ajans arasada bu aslında tamda da doğru bir yöntem değildir. Kürsel piyasada mesafelerin oldukça kısaldığı bir dönemde Ajansın adresinize yakın olması sizlere ekstra bir ayrıcalık sunmamaktadır. Bizler ülkemizin dört bir yanından müşterilerimize Seo Hizmeti vermekte ve çözüm ortaklığı yapmaktayız. Sürekli her müşterimizle dilerlerse her gün irtibat kurabilmekte ve iletişimi hiç bir şekilde koparmamaktayız. İstanbul Seo Ajansı konusunda en fazla alternatif sunan illermiizin liste başıdır. İstanbul Seo Ajansı olarak her ile kolayca hizmet verebilmekteyiz.