1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi Oy Verdi, Puan : 5,00 out of 5)

Google Reklam

google reklam

Google reklam bir çok işletmenin başvurduğu ve uzun yılladır kullandığı ticari bir alandır. Ufak işletmelerden büyük markalara kadar yüzbinlerce firma Google ads (Adwords) reklamlarını kullanmaktadır. Hatta bir çok işletmenin genel cirosunu bu reklamlardan gelen gelir oluşturmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere bir çok şehirde her alanda, sektörde ciddi bir yarış ve rekabet vardır. Tüketiciler ve hizmet arayışında olan kişilerin artık çoğunluğu google arama motoru üzerinden firmalara ve işletmelere ulaşmaktadır. Google ilk sayfada üst sıralarda görünen reklamlar sayesinde işletmelerde yoğun bir müşteri sayısına kolayca ulaşmış olur.

Google Adwords Reklam Yönetimi

Firmamız müşterilerine Google reklam yönetimi en kapsamlı şekilde uzmanları ile sağlamaktadır. Baştan sona tam optimizasyonla reklamlarınızı yönetir ve sizleri doğru hedef kitlenizle buluştururuz. İlk defa google reklam çıkacak firmalar ve kişiler ile daha önceden de bu sistemi kullanım sahte tıklamalardan verim elde edemeyen tüm firmalara çözümler sağlıyoruz. Anlık olarak tüm reklam paneliniz analiz edilmekte, takip edilmekte ve performans kaybının önüne gerilmektedir. Sahte tıklama ve geçersiz tıklamalar için özel yazılımlar kullanmaktayız. Google adwords sahte tıklama yazımızda reklam yönetiminde zorlananlar için geniş bir içerik yayınladık lütfen incelemeyi unutmayınız.

google reklam

Google Ads Reklam Paneli

Google reklam için bizlerden sadece reklam paneli açıp sizlere %100 kullanıma hazır şekilde teslim etmemizi isteyebileceğiniz gibi dilerseniz reklamınızın komple tarafımızdan yönetilmesini de isteyebilirsiniz. Ülkemizde bu alanda bir sektöre hizmet vermiş olan firmamız sektörünüzle alakalı tam optimizasyon yapacak ve sizleri ilgilediren tüm anahtar kelimelerde kalite puanı, reklam metni, web site mobil uyumluluk ve diğer tüm detayları profesyonel yapacaktır.

Adwords Reklam Uzmanı

Online alışveriş siteleri, İmalatçı, üretici firmalar, Beyaz eşya servisleri, Tesisat ve hizmet sektörü, Eğitim sektörü ve daha bir çok sektör için Google reklam ciddi bir yere sahiptir. Google seo çalışması yaptırıyorsanız web siteniz google ilk sayfa ve ilk sıralarda görünmeyecektir. Hemen ön sıralarda yer almak ve ürün ve hizmetlerinizi duyurmak için ads reklam verebilirsiniz. Bizlere dilediğiniz zaman Google ads reklam için ulaşabilir, soru görüş ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Author:
Seo Uzmanıyız sizlere en zor alanlarda da kısa sürede yükselmenize olanacak sağlayacak profesyonel destek vermektedir. Seo uzmanı arayan site sahipleri, ziyaretçi trafiği üst sıraya çıkarmak isteyenler, sitesinden daha fazla gelir ve müşteri hedefinde olanlar için Seo Uzmanı hizmetimiz tüm ülke genelinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanımıza Sorun