1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmedi!)

Seo Uzmanı Çalışma Prensibi

Seo Uzmanı Çalışma Prensibi

Şimdiye kadar bir çok farklı sektörde çeşitli zorluk derecelerinde Seo uzmanı olarak şirketlere, firmalara çözümler sunduk. Seo Uzmanı Çalışma Prensibi yazımızda da yaptığımız uygulamalar ve ilerleyiş şeklimiz hakkında sizlere kısa tanıtıcı bilgiler vermek istiyoruz. Başarıya giden süreçte sistemli bir çalışma, analiz süreci, takip ve sürekli yeniliklerle sitelerini beklenmedik derece kısa sürelerde üst sıralara getirdik. Kimi zaman çok sabırsız hemen herşeyin sonuç vermesini bekleyen müşteri profilleri ile karşılasak da sitelerindeki belirli ivmeyi ve yükselmeyi gören bir çok site sahibimizde bize sabır konusunda gerekli toleransı vermiştir.

Çalışma Prensibimizde Site yazılımının Gücü

Bizden seo hizmeti konusunda destek almak isteyen her müşterimizi önemseriz ve harcadığını bütçesini en doğru şekilde kullanması ve sitesinin hızlı şekilde seo ya tepki vermesi için uyarılarda bulunuruz. Yaptığımız her Seo çalışması karşılık bulması için site kodlamasının en üst düzeyde olması gerekmektedir. Bu nedenle sitesinde eksik kodlama, hataları kodlama durumları yapının düzeltilmesi, olamıyorsa da baştan tasarım yapılmasını önermekteyiz. Tasarım ile seo aslında çok iç içe geçmiş haldedir. Yazılım ve tasarımın içinde de farklı ayrıntılar saklıdır. Kod yapısının site hızına etkisi çok ciddi değerlidir. Kimi tasarımlar her ne kadar göze hoş gelsede site hızı bakımından oldukça yavaştır. Hız da seo ile birebir etkili olduğu için bu detayı seouzmaniyiz.com olarak çok önemsemekteyiz. Tasarım haricinde sitenizin hızını kullandığınız hosting/sunucu da etkilemektedir. Kısacası seo çalışması başlamadan önce siteniz gerekli ve doğru şekilde analiz edilmeli hatalar ve eksiklikler ortadan kaldırılmalıdır.

WordPress Seo Uzmanı : Seo’da Hedef Daima ilk sıralarda yer almaksa Wordprees Tercih ediniz! : Rekabet artık her sektörde olmakta ve binlerce site arasından sıyrılmak gerekmektedir. Seo da bir çok müşterimize önerdiğidimiz WordPress açık kaynak kod yazılım ile daha hızlı yükselme olanağı bulunmaktadır.

Ne Kadar Sürede Seo’da Sonuç Alırız?

Seo prensibi
Seo prensibi

Bir kaç kelime bilgilendirmeden sonra site sahibin ilk gelen soruları arasında Ne Kadar sürede çıkarız? bulunmaktadır. Doğal olarak harcanan bütçenin karşılığını hemen almak istemek tarafınızdan bakınca doğru olsa da bizim için sabır çok önemlidir. Yapay bir şekilde yapılacak seo çalışmalarında bir çok kişi veya seo danışmanı sizlere kısa sürelerden bahsedebilir ancak hiç de denildiği gibi işler maalesefki ilerlememektedir. Seo Uzmanı Çalışma Prensibi içinde belirli sıralamada yapılacak işler belirli bir takvime göre planlanır ve kelime kelime hedefe doğru yükselme beklenir. Ortalama zorluk derecesi olan kelimelerde bu süreç 3 aydan az olmamalıdır. Seo da zorluk derecesi yüksek ve rekabet olağandan daha yüksek sektörlerde seo projesi için bizlere uzun süre verilmesi gerekmektedir.

Keyword ( Anahtar kelime) Seçimleri ve Prensiplerimiz

Seo çalışmalarında aşağı yukarı bir çok web site sahibi ilgili kelimlerini bilmektedir ancak bunu hangi yollarla edindiği bizler için çok önemlidir. Seo Uzmanı Çalışma Prensibi içerisinde kelime analizleri çok önemli bir yer teşkil etmektedir. Yanlış yapılan tercihler sitenin beklenen sürede hedefe ulaşmasını engellemektedir. Ürün veya verilen hizmetin satışında, müşteri dilindeki kelimeler mi önemli yoksa google arama motorlarında yer alan en çok tıklama alan sektörünüzle ilgili kelimeler mi önemli. Seo Araçları vasıtası ile hangi kelime ayda kaç kere aranmakta ve yıl bazında hangi aylarda en çok aramalar yapıldığını tespit etmek zor değildir. Bu doğrultuda en doğru seçim yapılabilmekte ve ana kelimeler kolayca tespit edilebilmektedir. Her bir ana kelimenin yükselmesinde sayısız alt kategori anahtar kelimleri de türemektedir. Bizim önerimiz yapılacak seo çalışması içerisinde acele edilmeden iyi bir analizle en doğru kelime grupları bulunmalıdır.

Seo Yazımızla ilgili puan vermeyi ve yorum yapmayı unutmayınız!

Author:
Seo Uzmanıyız sizlere en zor alanlarda da kısa sürede yükselmenize olanacak sağlayacak profesyonel destek vermektedir. Seo uzmanı arayan site sahipleri, ziyaretçi trafiği üst sıraya çıkarmak isteyenler, sitesinden daha fazla gelir ve müşteri hedefinde olanlar için Seo Uzmanı hizmetimiz tüm ülke genelinde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uzmanımıza Sorun